Zrewolucjonizuj możliwości swojego łańcucha dostaw

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do predykcyjnych i ziarnistych informacji w czasie rzeczywistym dla każdej dostawy, co pomoże lepiej zarządzać nawet najbardziej złożonymi sieciami transportowymi i usprawni każdy aspekt Twojego łańcucha dostaw.

Porozmawiaj z ekspertem
Monitorowanie
ponad
25
milionów ładunków rocznie
połączony z ponad 850
TMS'ami i systemami telematycznymi
i ponad
140 tysiącami
przewoźników
w ponad
75
krajach
Wiodące marki polegają na Shippeo

Odkryj korzyści dla swojej firmy

Zwiększ produktywność zespołu

Zwiększ sprawność zespołów operacyjnych poprzez scentralizowanie danych i procesów za pomocą jednego portalu, co pozwoli na lepsze wykorzystanie zasobów, dynamiczne dostosowanie harmonogramów i umożliwienie zespołom koncentracji na zadaniach tworzących wartość dodaną.

Zmniejsz koszta transportu

Zredukuj koszta poprzez poprawę efektywności i wykorzystanie wiedzy prognostycznej do proaktywnego zarządzania potencjalnymi zaburzeniami z wyprzedzeniem, aby uniknąć lub złagodzić przerwy w działaniu linii i zapasów.

Popraw wydajność dostaw (OTIF)

Uzyskaj dokładny wgląd w dostawy w czasie rzeczywistym, aby zmierzyć i poprawić wydajność dostaw oraz pomóc przewoźnikom i zespołom magazynowym zoptymalizować swoje działania.

Popraw swój NPS

Podnieś poziom usług i zwiększ zadowolenie klientów poprzez spójniejsze i bardziej niezawodne zarządzanie oczekiwaniami klientów w zakresie dostaw.

Zredukuj swoją emisję CO2

Obiektywne dane, wraz z pełną przejrzystością, pomagają organizacjom zrozumieć istniejący wpływ ich łańcucha dostaw na środowisko, a wydajność uzyskana dzięki optymalizacjom pomaga zmniejszyć ślad węglowy.

Zmniejsz liczbę sporów sądowych i kar

Zmniejsz liczbę sporów dzięki automatycznie generowanym eCMR lub listom przewozowym. Unikaj sporów dzięki dokładnym danym o czasie przyjazdu i wyjazdu oraz zdjęciom dowodów dostawy. Zminimalizuj kary dzięki proaktywnym alertom wyzwalanym przez bardzo dokładny czas ETA Shippeo.

5 powodów, dla których potrzebujesz widoczności łańcucha dostaw

Dowiedz się więcej o niezliczonych korzyściach, jakie platforma widoczności łańcucha dostaw przynosi Tobie, Twoim przewoźnikom i Twoim klientom.

Zaufały nam wiodące na rynku firmy na całym świecie.

"ETA Shippeo jest najbardziej dokładnym i niezawodnym z dostępnych."

Dr. Stefan Binnewies

Dyrektor operacyjny w Krone

Zrewolucjonizuj możliwości swojego łańcucha dostaw dzięki Shippeo

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Dołącz do innych liderów rynku i realizuj pełny potencjał swojego łańcucha dostaw.